بازی رولت یک بازی شرطی کازینویی می باشد که نام خود را از زبان فرانسه به معنی چرخ کوچک گرفته است. در این بازی، بازیکنان ابتدا از بین اعدادی که در صفحه ی بازی وجود دارد عدد یا عددهایی را انتخاب می نمایند، این اعداد در خانه های قرمز یا مشکی قرار دارند، که یا فرد هستند و یا زوج، عددهای دسته بالا از ۱۹ تا ۳۶ هستند و اعداد سطح پایین از ۱ تا ۱۸٫

 

نحوه انجام بازی رولت

بعد از اینکه بازیکنان اعلام آمادگی نمودند، مسئول بازی که به اصطلاح کروپیر (croupier) نام دارد، توپ را می چرخاند، چند ثانیه افراد زمان دارند تا اعداد خود را انتخاب نمایند، توپ آرام حرکت می نماید تا به داخل جعبه ای که مخصوص اعداد است، قرار بگیرد، اگر شما بازه ای از اعداد که ۳ عدد در هر بازه قرار دارد را انتخاب نمایید، شما بخشی از مبلغ را خواهید برد، اما اگر تک عدد انتخاب نمایید و توپ دقیقاً برروی همان عدد قرار بگیرد، شما مبلغ بیشتری را خواهید برد.

 

تاریخچه پیدایش بازی رولت

بازی رولت در قرن ۱۸ ام در کشور فرانسه اختراع شد، البته بسیاری از افراد بر این باور هستند که بازی رولت در قرن ۱۷ ام توسط بلیس پاسکال (Blaise Pascal) اختراع شد. مدل بازی رولت از ترکیب چرخ بازی ایتالیایی به نام بریبی (Bribi) که در سال ۱۷۲۰ وجود داشت گرفته شد.

 

کسب درآمد از بازی رولت

برای اینکه از طریق بازی رولت درآمد کسب نمایید، باید به چند نکته توجه داشته باشید، این بازی ممکن است برای شما بسیار زیاد بستگی به شانس داشته باشد، البته این بازی با تجربه و در نظر گرفتن سرعت حرکت توپ می توان بصورت تقریبی محل ایستادن آن را حدس زد اما باز هم بستگی به خیلی از موارد دارد که باید به آن توجه داشته باشید.

 

بازی رولت
بازی رولت

 

نحوه انجام بازی رولت آنلاین

برای انجام بازی رولت (Roulette) بصورت آنلاین نیز شما باید تمام قوانین این بازی را بصورت فیزیکی بلد باشید، نحوه انجام این بازی نیز به همان شکل می باشد، یعنی ابتدا شما باید یک عدد را انتخاب نمایید و سپس دکمه ی شروع بازی را کلیک نمایید، بعد از کلیک شما توپ برروی صفحه شروع به چرخش می نماید و برروی عددهای موجود در صفحه بازی قرار میگیرد، اگر توپ برروی عدد یا اعداد انتخابی شما قرار بگیرد، شما برنده بازی رولت آنلاین شده اید.

برای شروع بازی کلیک کنیدکلیک کنید