بازی پوکر اوماها

دراین بخش در مورد بازی پوکر اوماها صحبت خواهیم کرد و آموزش های لازم را در مورد این بازی برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. شما در سایت بتادین در شرایط و محیطی بسیار حرفه ای میتوانید بازی پوکر آنلاین را به صورت شرطی بازی کنید.

برای شروع بازی کلیک کنید

بازی پوکر که یکی از جذابترین بازی های پاسوری میباشد طرفداران بسیار زیادی دارد و انواع مختلف بازی دارد که یکی از این بهترین بازی های پوکر اوهاما میباشد.

ما در بتادین در مورد روش های پر طرفدار این بازی صحبت خواهیم کرد و نکات و آموزش های مورد نیاز را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد.

این مدل بازی بعد از بازی پوکر هولدم پر طرفدارترین بازی  پوکر میباشد که ابتدا به روش سنتی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است اما امروزه به صورت بازی پوکر اوماها آنلاین و شرطی نیز بسیار بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بازی میشود.

قوانین پوکر اوماها

در این بخش به معرفی قوانین بازی پوکر اوماها میپردازیم و تمامی این قوانین در این بخش توضیح داده میشود.

یکی از مهمترین تفاوت ها در بازی پوکر اوماها این مورد میباشد که در بازی پوکر تگزاس هولدم شما در ابتدا و برای دست اول ۲ برگه دریافت میکنید اما در پوگر اوماها شما ۴ برگ به عنوان دست اول دریافت میکنید

اوماها هم مانند تگزاس هولدم با ۵ کارت مشترک روی میز بازی می‌شود. این پنج کارت عبارتند از فلاپ (۳ کارت اول)، ترن (کارت چهارم) و ریور (کارت پنجم). چهار دور شرط‌بندی وجود دارد: پیش از فلاپ، در فلاپ، در ترن، و در ریور.

یکی دیگر از مهمترین تفاوت های بازی پوکر اوماها با پوکر هولدم این مورد میباشد که برای دست آخر و برای برنده شدن شما در پوکر اوماها باید از ۲ کارت از ۴ کارتی که در دست بازیکن است و از ۳ کارت از ۵ کارتی که روی زمین است استفاده کنید و این به صورت قانون وپ اجباری میباشد ولی در بازی پوکر هولدم این قوانین وجود ندارد و دست هر شخص به این شکل میباشد که میتواند برای ساخت بهترین دست ۵ برگی مختار هستید و حق انتخاب دارید که از این برگه ها به چه صورتی استفاده کنید. به نحوی که شما حتی میتوانید برای ساخت بهترین دست  ۵تایی از هیچ کدام از برگه های دست خود استفاده نکنید ولی این مورد در بازی اوماها وجود ندارد.

برای نمونه میتوان این مورد زیر را برسی کنیم:

۵ کارت ♠K♠ ۲♠ ۹♥ ۸♠ ۷ روی میز آمده‌اند و سه نفر در بازی مانده‌اند:

  • بازیکن ۱: ♥A♠ Q♥ J♥ T
  • بازیکن ۲: ♥۲ ♦۲ ♠۲ ♥۳
  • بازیکن ۳: ♣J♠ T♠ ۵♦ ۵

در این دست بازیکن ۳ با رنگ شاه برنده دست است.

بازیکن ۱ استریت تا سرباز دارد و دست دوم را دارد.

بازیکن ۲ بدترین دست را دارد: ست (سه تایی) ۲٫

بازی پوکربیشتر
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای شروع بازی کلیک کنیدکلیک کنید